Надувні човни ПВХ Grif boat, одномісні човни ПВХ 210, човен GL-210L, гребні човни ПВХ
Подарунок- В наявності
- Код: GL-210L
6 000 ₴
Характеристики надувні човни ПВХ Grif boat GL-210L одномісні човни ПВХ 210, човен 210, гребні човни ПВХ:
Довжина човна: 210 см
Діаметр борти: 34 см
Щільність тканини ПВХ: 650 гр/м2
Пасажировмісність: 1 людина
Увімкнені: поворотні вимкнені
Тип настила: немає
Ручки для перенесення човна - немає
Веслотримач (тримач весла) - немає
Гарантія - 1 рік
Оплата за лодку Grif boat GL-210L - під час отриманняу відділенні Нової пошти..
Доставимо човен швидко!
Одномісні гребні човни GRIF boat - перейти в КАТАЛОГ
Двомісні гребні човни GRIF boat - перейти в КАТАЛОГ
Напівторка надувний човен 1-місний GRIF boat - перейти в КАТАЛОГ
Запрошуємо до нашого магазину на prom : more-lodok.com.ua
Мають одномісні човни ПВХ 210 Grif boat GL-210L одномісні човни ПВХ 210, човен 210, гребні човни ПВХ:
Вушка — це НЕ поворотні вимкнені (увімкнена Вухо). Трубка весла протягується в вушко та фіксується стопорним кільцем.
Комплектація човни надувні ПВХ півторамісні Grif boat GL-210L, легкий човен ПВХ-полторка, човен гумовий для риболовлі:
- весла — 2
- фанерне сидіння — 1
- насос - 1
- ремкомплект — 1
- гарантійний талон — 1
- сумка пакувальна — 1

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grif boat |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гермовідсіків | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Діаметр балона | 34 см |
| Довжина | 210 см |
| Кількість сидячих місць | 1 шт. |
| Матеріал | Армований ПВХ |
| Загальна вага | 10 кг |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Щільність днища | 650 г/м2 |
| Щільність матеріалу | 650 г/м2 |
| Стан | Новий |
| Тип | Гребна |
| Тип дна | Без настилу |
| Тип сидіння | Жорстке |
| Ширина | 120 см |
| Вид човна | Надувний човен |
| Кочети | поворотні кочети |
| Користувальницькі характеристики | |
| Транець | Немає |
| Особливості | стаціонарні сидіння, одномісна гумовий човен, гребний човен ПВХ полуторка, ЗВАРНІ шви |
| Колір | хакі |
| Настил дніщевої | Немає |
| Тип сидінь | Жорстке |
| Тип весел | Комбіновані (пластик+алюміній). розбірні. з позитивною плавучістю |
| Вага (кг) | 10 |
| Матеріал сидінь | бакелітова фанера |
| Тип лопаті | пластикові |
| Привальний брус | Немає |
| Якірний рим-ролик | Немає |
- Ціна: 6 000 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Надувні човни ПВХ Grif boat, одномісні човни ПВХ 210, човен GL-210L, гребні човни ПВХ»


